Mają moc i nie wahają się jej użyć!

fot. Fotolia.com

Narzędzia
Typografia
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Są w kraju nauczyciele, którzy robią więcej niż od nich wymaga dyrektor szkoły, rodzice uczniów, a nawet główny edu-politruk z Alei Szucha. Bo im po prostu chce się robić coś więcej. Bo są świadomi tego, że świat się nie cofa, tylko pędzi naprzód i nie zmienia się w sposób, który byłby dla wszystkich oczywisty i bezpieczny, ale wręcz przeciwnie – jest coraz bardziej złożony. Dlatego organizują raz w roku e-konferencję Edu Moc Online, w całości odbywającą się w Internecie. To już 7 października, zajrzycie?

Edu Moc Online złożona jest z wielu równocześnie odbywających się webinarów (wideokonferencji) w formule spotkań, warsztatów i wykładów. To nowatorska i jeszcze mało popularna formuła dokształcania się i zdobywania nowych inspiracji, ale z każdym rokiem może ona być coraz popularniejsza. Mamy Internet, coraz nowsze technologie komunikacyjne, dlaczego nie wykorzystać tego bardziej dla edukacji nauczycieli w sieci? 

Edu Moc Online organizują nauczyciele dla nauczycieli, część prezentacji odbywa się z udziałem specjalistów z dziedzin związanych z edukacją, pracowników naukowych uniwersytetów oraz gości specjalnych.

Konferencja jest bezpłatna. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział około tysiąca uczestników z całego kraju i zagranicy. Tyle będzie miejsc dostępnych dzięki Partnerowi Strategicznemu Edu Mocy Online – firmie Clickmeeting.

Kiedy zaglądamy do sieci? Już 7 października 2017, od godziny 9:00 do godziny 21:00. Czyli moc edukacji przez całe 12 godzin. Można wybrać dowolnie albo iść na całość :-).

Plakat do wydrukowania i powieszenia w pokoju nauczycielskim, baner internetowy, sylwetki moderatorek, prelegentów i prelegentek oraz program e-konferencji dostępne są na stronie: http://www.superbelfrzy.edu.pl/edu-moc-online-2017/. Tu też zostaną podane przed konferencją linki do poszczególnych sesji.

 

 

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

 • Written by Robert Raczyński
  Pani Joanno, dziękuję za te słowa. Choć Pani "klęski" dla wielu byłyby ogromnym osiągnięciem, pomaga...
 • Written by Robert Raczyński
  "...informował szkoły, aby podjęły działania, umożliwiające..." - Na co komu ministerstwo, które nie...
 • Written by Adam
  W 2012 roku MEN informował szkoły, aby podjęły działania, umożliwiające e-nauczanie. Opracowano takż...
 • Written by Robert Raczyński
  Wszystkie głosy i konteksty, niezależnie od ich wartości merytorycznej, stają się jednakowo nieistot...
 • Written by Małgorzata
  Popieram w zupełności, decyzja w sprawie zawieszenia pracy szkoły z powodu Covid
  nie powinna spadać n...

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie