INSPIR@CJE to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl wspólnie z Think Global i Fundacją Think! oraz Superbelframi RP. Wspólnie zastanawiamy się, co warto w szkole zmieniać oddolnie. Uważamy, że polska edukacja może być skutecznie poprawiana i modernizowana dzięki oddolnym inicjatywom, które rodzą się w szkole lub tuż obok szkoły, a które są realizowane przez nauczycieli i inne osoby mające bliski, codzienny związek z edukacją.

Uważamy, że polska szkoła może być coraz lepsza tylko dzięki nauczycielom, a nie odgórnym nakazom i wytycznym, narzuconym wbrew środowiskom szkolnym rozwiązaniom i reformom. W polskich szkołach pracuje wielu wspaniałych nauczycieli, którzy osiągają sukcesy pedagogiczne nie tylko w swojej klasie, ale także w kraju i na arenie międzynarodowej. Dowodem na to są m.in. projekty współpracy krajowej i międzynarodowej prowadzone w ramach programu eTwinning, Erasmus+ czy nominacje polskich nauczycieli (np. Jolanty Okuniewskiej, Mariusza Zyngiera czy Barbary Zielonki) do nagrody Global Teacher Prize. Na konferencji chcemy pokazywać takie osoby i ich projekty, promować dobre praktyki, które mogą poprawiać jakość kształcenia w szkołach. 

ZAPRASZAMY NA INSPIR@CJE 2021 (Warszawa, 25-26 września):

Warunki uczestnictwa w konferencji

INSPIR@CJE 2021

Warszawa, 25-26.09.2021

Ze względu na pandemię COVID-19 pierwszeństwo udziału w konferencji (w formule stacjonarnej) mają osoby zaszczepione. W stanie na 4.08.2021 na sali konferencyjnej będzie mogło przebywać blisko 400 uczestników (zastrzegamy możliwość zakończenia rekrutacji w momencie osiągnięcia tego poziomu).

INSPIR@CJE 2021

Warszawa, 25-26.09.2021

(miejsce: Chałubińskiego 8, Warszawa)

Zapraszamy do lektury poniższych artykułów dotyczących obszaru edukacji.

Warunki uczestnictwa w konferencji

INSPIR@CJE 2020

Warszawa, 26-27.09.2020

Ze względu na zagrożenie wirusem COVID-19 konferencja odbywać się będzie zarówno w formule stacjonarnej, jak i równoległej transmisji online. Opłaty konferencyjne są zróżnicowane, w zależności od wyboru formy uczestnictwa w konferencji. Prosimy mieć na uwadze, że ze względu na przepisy sanitarne, na sali konferencyjnej będzie mogło przebywać nie więcej niż 200 uczestników (zastrzegamy możliwość zakończenia rekrutacji w momencie osiągnięcia tego poziomu).

Więcej artykułów…

Podkategorie

Jesteśmy na facebooku

fb
Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie