Inspiracje 2017

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

INSPIR@CJE to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl wspólnie z Think Global i Fundacją Think! oraz Superbelframi RP. Wspólnie zastanawiamy się, co warto w szkole zmieniać oddolnie. Uważamy, że polska edukacja może być skutecznie poprawiana i modernizowana dzięki oddolnym inicjatywom, które rodzą się w szkole lub tuż obok szkoły, a które są realizowane przez nauczycieli i inne osoby mające bliski, codzienny związek z edukacją.

Uważamy, że polska szkoła może być coraz lepsza tylko dzięki nauczycielom, a nie odgórnym nakazom i wytycznym, narzuconym wbrew środowiskom szkolnym rozwiązaniom i reformom. W polskich szkołach pracuje wielu wspaniałych nauczycieli, którzy osiągają sukcesy pedagogiczne nie tylko w swojej klasie, ale także w kraju i na arenie międzynarodowej. Dowodem na to są m.in. projekty współpracy krajowej i międzynarodowej prowadzone w ramach programu eTwinning, Erasmus+ czy nominacja Jolanty Okuniewskiej czy Mariusza Zyngiera do nagrody Global Teacher Prize. Na konferencji chcemy pokazywać takie osoby i ich projekty, promować dobre praktyki, które mogą poprawiać jakość kształcenia w szkołach. ZAPRASZAMY NA INSPIR@CJE 2017:

 

REKRUTACJA NA INSPIR@CJE 2017 ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA - BRAK MIEJSC - 16.05.2017

Osoby, które zarejestrowały się na konferencję, lecz nie dokonały przelewu opłaty konferencyjnej, znajdują się na liście rezerwowej. Osoby i instytucje, które otrzymały faktury do opłacenia - prosimy o dokonanie wpłaty (uczestnicy są uwzględnieni na liście). Prosimy o niewpłacanie opłaty konferencyjnej - ze względu na brak miejsc będziemy zwracać te środki.

 

PROGRAM KONFERENCJI 


WARUNKI UCZESTNICTWA

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

INFORMACJA O HOTELACH

MAPA DLA UCZESTNIKÓW

 

<<POWRÓT DO WYDARZENIA>>

 

 

 

 

 

 

 

Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie