Warunki uczestnictwa

Narzędzia
Typografia
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Warunki uczestnictwa w konferencji

INSPIR@CJE 2016
- JAK UCZYNIĆ POLSKĄ SZKOŁĘ JESZCZE LEPSZĄ?

Warszawa, 30.06-1.07.2016

<<POWRÓT DO WYDARZENIA>>

 

 1. Organizatorem konferencji jest Think Global Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. E. Ciołka 12 lok. 209, 01-402 Warszawa, www.thinkglobal.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisaną do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000295441, REGON: 141127990, NIP: 524-262-44-39, KRS: 0000295441, zwana dalej Organizatorem.
   
 2. Warunkiem udziału w konferencji INSPIR@CJE 2016 - jest rejestracja on-line poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie http://edunews.pl/wydarzenia/3345-inspiracje-2016-konferencja oraz opłacenie kosztów udziału w konferencji (patrz pkt. 3). Termin zgłaszania upływa w dniu 13 czerwca 2016. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność wpłat po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Uwaga! rekrutacja zakończona (12.05.2016). Osoby, które zarejestrowały się w formularzu, ale nie wniosły do tego dnia opłat, nie będą mogły już być przyjęte z powodu wyczerpania wolnych miejsc. Zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu INSPIR@CJE

  Dzięki współpracy z Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES) - dla grupy 60 nauczycieli z warszawskich szkół publicznych i niepublicznych udział w konferencji jest bezpłatny
   (decyduje kolejność zgłoszeń poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego bez konieczności ponoszenia opłat w nim wspomnianych). UWAGA - nie mamy już wolnych miejsc dla nauczycieli warszawskich szkół (25.04.2016).
   
 3. Ostatecznym potwierdzeniem udziału w konferencji jest dokonanie opłaty konferencyjnej w wysokości 150 PLN (brutto) na rachunek bankowy Organizatora:
  Think Global sp. z o. o. , Bank Zachodni WBK S.A.
  rachunek nr 68 1090 1694 0000 0001 0772 2676
  w tytule przelewu należy podać imiona i nazwiska uczestnika/ów
   
 4. Uczestnik może się wycofać z udziału w konferencji przesyłając na podany w nagłówku adres e-mail odwołanie uczestnictwa i bez ponoszenia kosztów, w terminie nie później niż 10 dni przed dniem rozpoczęcia konferencji (dokonane wpłaty zostaną zwrócone). Po upływie tego terminu wpłata nie będzie zwracana.
   
 5. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie konferencji i miejsca jej realizacji.
   
 6. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy z powodu zbyt małej ilości zgłoszonych osób. W takim wypadku Organizator poinformuje zgłoszone osoby o odwołaniu imprezy oraz dokona zwrotu kwot wpłaconych przez uczestników na konto Organizatora tytułem opłaty za konferencję.
   
 7. Organizator nie dokonuje rezerwacji miejsc noclegowych dla uczestników konferencji, ale może zarekomendować listę hoteli w Warszawie (patrz INFORMACJA O HOTELACH), w tym także te, z którymi zawarto określone porozumienie w związku z organizacją konferencją. Uczestnicy konferencji dokonują opłaty za noclegi we własnym zakresie.

 8. Ceny za udział w konferencji są cenami brutto, chyba że wyraźnie zaznaczono, że do podanych kwot należy doliczyć VAT.
   
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osób zgłoszonych do konferencji, które mogą zostać zgubione, zniszczone lub skradzione podczas konferencji.
   
 10. W trakcie konferencji Organizator zastrzega sobie prawo wykonywania zdjęć oraz utrwalania przebiegu obrad w formie dokumentacji fotograficznej i filmowej wystąpień i wizerunków uczestników w celu ich wykorzystania w publikacjach Organizatora, w portalu Edunews.pl oraz innych serwisach prowadzonych przez Organizatora.

 

Jesteśmy na facebooku

fb
Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie