Jak oszczędzasz na marzenia?

fot. Adobe Stock

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Komputer? Nowy sprzęt do słuchania muzyki? A może rower? Nauczycielu - pokaż nam, o czym marzysz Ty i Twoja rodzina. W konkursie filmowym i plastycznym “Jak oszczędzać na marzenia” czekają wspaniałe nagrody! 

Nie zawsze możemy od razu pozwolić sobie na realizację marzeń czy potrzeb, które wymagają większych nakładów finansowych. Szukamy wtedy sposobów, by zgromadzić odpowiednie środki. Najprostszym rozwiązaniem wydaje się oszczędzanie. Jak przybliżyć się do realizacji wymarzonych celów finansowych?

Fundacja Think!, organizator programu Zdrowie finansowe, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się tym, na co i jak oszczędzasz/cie! Można wystartować w jednej z dwóch kategorii konkursowych: filmowej i plastycznej - dla dzieci. W puli wartościowe nagrody rzeczowe!

​​Jak wziąć udział w konkursie?

Można wziąć udział w wybranej kategorii - filmowej lub zgłosić pracę dziecka w kategorii plastycznej - dla dzieci do lat 9.

KONKURS FILMOWY

Celem konkursu jest pokazanie, jakie są Twoje/Wasze cele finansowe, na co chcesz/cie zgromadzić fundusze i jakimi sposobami to osiągasz/cie?

Wystarczą 3 kroki:

  • Film trwający nie dłużej niż 3 minuty opublikuj na Facebooku lub Instagramie, dołączając tag @zdrowiefinansowe.
  • Daj nam znać, że bierzesz udział w konkursie poprzez formularz zgłoszeniowy.
  • Wygrywaj wspaniałe nagrody: I miejsce - konsola XBox Series X; II miejsce - głośnik przenośny JBL; III miejsce - gofrownica Dezal 301.4; 3 wyróżnienia - bon do Decathlonu na kwotę 100 zł.

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI (W WIEKU OD 3 DO 9 LAT)

Dzieci najlepiej potrafią pokazać, o czym marzy cała rodzina. Zróbcie wspólną naradę, a potem pozwólcie im przedstawić je plastycznie! Praca “O czym marzy moja rodzina?” może być wykonana dowolną techniką. Następnie:

  • Sfotografuj pracę plastyczną i uzupełnij odręcznie Zgodę opiekuna prawnego - pobierz PDF.
  • Wyślij zdjęcie pracy i Zgodę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Uzupełnij formularz zgłoszenia.
  • Wygrajcie wspaniałe nagrody - w kategorii wiekowej 3-5 lat oraz w kategorii wiekowej 6-9 lat: I miejsce - bilet rodzinny do Energylandii w Zatorze; II miejsce - frytkownica beztłuszczowa TEFAL EY701D15 Air Fryer; III miejsce - głośnik przenośny JBL; 3 wyróżnienia: bon do Empiku o wartości 100 zł.

Na filmy i prace plastyczne organizator czeka do 30 września 2021! Szczegóły i regulaminy konkursowe dostępne są na stronie www.zdrowiefinansowe.pl.

 

(Źródło: Fundacja Think!)

 

Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie