Targi Edukacyjne ACI szansą wyboru uczelni

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
21 września br. na stronie www.edutargi.pl zaczęły się V Targi Edukacyjne organizowane przez Akademickie Centrum Informacyjne z Poznania. Aby ułatwić internatom poruszanie się po stronie i sprawne wyszukiwanie informacji, uczelnie przyporządkowane zostały do 3 hal:
 studia licencjackie i magisterskie 
 studia podyplomowe, doktoranckie, MBA 
 szkoły policealne, językowe, szkolenia 
 
Nowością tej edycji jest zakładka, która prezentuje nowe propozycje w ofertach kształcenia szkół. Każda uczelnia, która w przeciągu ostatniego roku rozszerzyła swoją ofertę o nowe kierunki bądź specjalności, może się dodatkowo zaprezentować na tej właśnie podstronie. 

„Wśród propozycji wprowadzanych przez uczelnie są zarówno kierunki o swojsko brzmiących nazwach, jak i zaskakujące nowości, typu: terapia manualna tkanek miękkich, bioinformatyka, nanotechnologia, towaroznawcza ocena żywności, oceanografia, ceramika, design wnętrz, sterowanie układów mechatronicznych, inżynieria bezpieczeństwa i wiele innych. Przedstawiciele szkół przekonują, że istnieje na rynku zapotrzebowanie na specjalistów właśnie tych dziedzin.” – mówi Agnieszka Szczepanek-Moskal, koordynator Edutargów.pl

Wyszukiwanie informacji na witrynie może odbywać się na trzech poziomach: poprzez animowany top z motywem drogowskazów, przez standardowy Pasek Menu oraz przy użyciu Wyszukiwarki. Ta ostatnia jest mocno zaawansowana. Przyjmuje ona nazwy uczelni, kierunki, specjalności, miejscowości. 

Wśród Wystawców są: uniwersytety, uczelnie techniczne, ekonomiczne, medyczne, rolnicze, pedagogiczne, zarówno placówki publiczne, jak i niepubliczne. Również osoby zainteresowane studiami podyplomowymi, ofertami szkół językowych czy firm szkoleniowych, znajdą coś dla siebie.

Tradycyjnie już Targom towarzyszą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (bony na zakupy w centrach handlowych, zestawy kosmetyków, zaproszenia multipleksów, teatru, parków rozrywki, wydawnictwa albumowe, kursy językowe, vouchery na kursy internetowe i inne). Lista zwycięzców publikowana będzie na bieżąco po każdej zrealizowanej edycji konkursowej.
 
Zapraszamy na www.edutargi.pl 

Targi Edukacyjne ACI odbywają się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
 
Targi Edukacyjne ACI 

Jesteśmy na facebooku

fb
Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie