Formularz zgłoszeniowy

konferencja dydaktyczno-metodyczna innowacyjnych nauczycieli

INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2024

Warszawa, 23-24 marca 2024 roku

 

Sala konferencyjna w wieżowcu Oxford Tower
Chałubińskiego 8, Warszawa (ok. 300 m. od Dworca Centralnego)

 

Uwaga! Wystawiamy faktury VAT dla instytucji i szkół.

Faktura

Wybierając 'instytucja' należy podać jej numer NIP.

Prosimy podawać pełne dane Nabywcy i Odbiorcy faktury w przypadku publicznych placówek oświatowych (można też przesłać dane na adres: konferencja@edunews.pl).

Koszt uczestnictwa w konferencji INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2024 dla jednej osoby wynosi 300 PLN brutto za 2 dni i obejmuje udział we wszystkich sesjach tematycznych i wykładach konferencji, lunche, przerwy kawowe, komplet materiałów konferencyjnych, udział w wydarzeniach przygotowanych przez partnerów konferencji. Nauczyciele z warszawskich szkół mogą uzyskać bezpłatny wstęp na konferencję, dzięki finansowaniu przez WCIES (zob. Warunki uczestnictwa).

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest przesłanie do Think Global sp. z o.o., nie później niż do 19.03.2024, zgłoszenia w formie elektronicznej w niniejszym formularzu ORAZ dokonanie wpłaty zgodnie z warunkami uczestnictwa na konto:

Think Global sp. z o. o. , Santander Bank Polska SA
rachunek nr 68 1090 1694 0000 0001 0772 2676
tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika/ów

Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zaksięgowania wpłat na koncie Organizatora, a nie data zgłoszenia niniejszego formularza.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Marcin Polak, telefon kontaktowy: (22) 642 22 40 lub kom: 607 652 089, e-mail: biuro@thinkglobal.pl. Szczegółowe informacje o konferencji zamieszczać będziemy w portalu www.Edunews.pl.


captcha
Powered by BreezingForms
Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie