Filmowa gra miejska w Warszawie

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
Polski Instytut Sztuki Filmowej wspólnie z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej i Domem Spotkań z Historią zapraszają wszystkich wielbicieli polskiego kina na Filmową Grę Miejską – pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji wędrówkę po Warszawie śladami znanych filmów. Gra rozpocznie się w niedzielę 13 czerwca o godzinie 14.00 i będzie niepowtarzalną okazją do przypomnienia sobie kultowych scen, ulubionych bohaterów oraz powiedzeń, które na stałe zagościły w naszym języku.  

Nie trzeba być filmoznawcą, by wziąć udział w grze. W każdym punkcie będą wskazówki, które pomogą prawidłowo rozwiązać zagadkę bądź wykonać zadanie. W finale gry, o godz. 17.00 zostaną rozlosowane atrakcyjne, filmowe nagrody!
 
W grze mogą brać udział zespoły trzyosobowe – jeżeli ktoś nie ma swojej drużyny, pomożemy skompletować ją na miejscu. Zapraszamy osoby w każdym wieku. Miejsce rozpoczęcia gry i wszystkie niezbędne informacje na stronie: www.gramiejska.filmotekaszkolna.pl
 
Gra jest imprezą towarzyszącą pierwszemu festiwalowi Filmoteki Szkolnej, który odbędzie się w Kinie Kultura 15 czerwca 2010 r. w godzinach 11.00 – 14.00. Więcej informacji udziela: Anna Majewska, tel. 22 825-05-50 wew. 108 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

  • Written by Robert Raczyński
    Zacznę od tego, że zdecydowanie wolę postrzegać nauki bezprzymiotnikowo. Dodawanie emocjonalnie nace...
  • Written by Robert Raczyński
    To częsty scenariusz, ale nie genaralizowałbym. Obecnie niemal równie często, to nauczyciel, który p...
  • Written by Jan
    Istnieją bardzo obiektywne powody dla których matematyka nastręcza uczniom trudności. Trzeba zacząć ...
  • Written by Jan
    A może to powinno być tak że to minister danego resortu w którym dzieje coś tragicznego (tak jak w t...
  • Written by Robert Raczyński
    W punkt. Ciekawość (obok kreatywności) stała się dla politycznie poprawnej oświaty towarem, zasobem ...
  • Written by Ppp
    Uczeń MUSI obsługiwać wszystkie przedmioty (kilkanaście!), co nie znaczy, że musi się nimi wszystkim...

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie