Wydarzenie: Pokazać - Przekazać

Edublogs
Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times
W dniach 19-21 marca 2010 roku w Warszawie już po raz czwarty, Centrum Nauki Kopernik organizuje ogólnopolską konferencję „Pokazać-Przekazać”. Zaprasza nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów i techników, zainteresowanych interaktywnymi metodami nauczania, wykorzystywaniem eksperymentów na lekcjach oraz poszukujących nowych, ciekawych sposobów przekazywania wiedzy.
 
Uczestnicy konferencji wezmą udział w sesjach poświęconych m.in.: wykorzystywaniu doświadczeń z zakresu nauk przyrodniczych na lekcjach, metodom pozyskiwania środków dla szkół czy współpracy centrów nauki z nauczycielami za pośrednictwem Internetu.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, a o zakwalifikowaniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w „Pokazać-Przekazać” należy najpóźniej do dnia 31 stycznia 2010 roku wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nauczyciele są ważnym partnerem dla Centrum. Od początku swojej działalności realizuje ono program skierowany do tej grupy zawodowej (konferencje, szkolenia, warsztaty, konkursy, badania socjologiczne). Po otwarciu siedziby instytucji – już w połowie 2010 roku – oferta ta znacznie się poszerzy.

Więcej informacji znajduje się na stronie Centrum Nauki Kopernik.
 
Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie