INSPIR@CJE W 2021

<aktualizacja w dniu 19.05.2021>

Szanowni Państwo,

bardzo chcielibyśmy spotkać się ponownie w Warszawie na INSPIR@CJACH.

Zazwyczaj INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE organizowaliśmy w lutym lub marcu, a INSPIR@CJE "główne" pod koniec czerwca - ale w tym roku ze względu na pandemię i nadal obowiązujące ograniczenia dla organizacji wydarzeń masowych - nie będzie to możliwe w tym czasie. 

 

Niestety zmuszeni jesteśmy odwołać INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2021, które planowaliśmy na 26-27 czerwca. Został nieco ponad miesiąc do tego terminu, a nadal nie wiadomo, co można, a czego nie można i na co jeszcze wpadną decydenci, jeśli chodzi o warunki organizacji imprez.

Natomiast wierzymy głęboko, że będzie możliwa organizacja INSPIR@CJI 2021 przynajmniej w formule hybrydowej (np. 200 osób na sali, a więcej online) w dniach 25-26 września (sobota - niedziela). Zaczęliśmy już przygotowania do tego wydarzenia, dlatego prosimy o wpisanie sobie terminu w kalendarze. Zapisy na to wydarzenie zaczną się tak szybko, jak tylko zostaną poluzowane covid'owe obostrzenia dla organizacji tego typu konferencji. 

Bardzo bardzo chcielibyśmy, żeby już wróciły czasy, w których mogliśmy się swobodnie spotykać, cieszyć, rozmawiać, bawić się razem. Tęsknimy za nimi :-)

Zachęcamy do śledzenia informacji na tej stronie :-)

Do zobaczenia wkrótce!