Cyfrowa szkoła na miarę XXI wieku

fot. Devoteam

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Podczas pandemii poznaliśmy szereg możliwości, które daje nauka zdalna. Aktualnie wszystko wraca do normy, ale to nie znaczy, że musimy odrzucić wszystkie te dogodności. Zastanawiasz się jak stworzyć nowy hybrydowy tryb nauczania, który pozwoli Ci odpowiadać na potrzeby uczniów w klasie jeszcze precyzyjniej? Najlepiej wykorzystać do tego odpowiednie narzędzia, które Google rozwija z myślą o nowoczesnej edukacji, a o których opowiemy wkrótce podczas webinaru.

Google Workspace for Education to narzędzie złożone z 70 intuicyjnych aplikacji, które pozwoli Ci trafić do uczniów ich językiem - językiem multimediów. Zaangażuj więcej niż jeden zmysł podopiecznych i utrzymaj ich uwagę podczas lekcji. Google Workspace for Education ułatwi przeprowadzanie testów, sprawdzanie obecności czy weryfikację prac domowych w odpowiednim czasie. Jeśli sprawdzanie esejów kończyło się stosem wypisanych długopisów możesz już o tym zapomnieć. Sugestie i komentarze wprowadzane prosto do pracy sprawią, że uczniowie będą mogli zweryfikować błędy w czytelny sposób. Integracja z zewnętrznymi narzędziami pomoże zaplanować lekcję pełną cyfrowych atrakcji. Spraw, żeby uczniowie chętnie przychodzili na Twoje zajęcia, a używane narzędzia nie były kojarzone z reliktami przeszłości. Pamiętaj - w dzisiejszych czasach dobrze wyposażona szkoła to podstawa efektywnej nauki.

Chcesz pozwolić swoim uczniom na immersyjne doświadczenie? Wykorzystaj laptopy Chromebook, które możesz szybko skonfigurować do swoich potrzeb. Chromebooki posiadają system zabezpieczeń używany w siedzibie Google, dlatego możesz bez obawy przesyłać i przechowywać na Dysku Google wszystkie potrzebne dane. Zarządzanie sprzętem szkolnym z jednej centralnej konsoli nigdy nie było prostsze.

Wybierz do współpracy Devoteam G Cloud, który w czasie pandemii pomógł 370 szkołom przejść transformację cyfrową. Jako Google Cloud Premier Partner zadba nie tylko o płynne przejście do systemu Google Workspace, ale też w drodze szkoleń i ewaluacji upewni się, że wszyscy użytkownicy systemu są na niego w pełni przygotowani. Nie czekaj, skontaktuj się z Devoteam G Cloud i zadbaj o swoich uczniów już dziś.

Nie jesteś przekonany? Dołącz do webinaruJak wykorzystać nowoczesne technologie, aby podnieść jakość nauczania w szkołach podstawowych?, który odbędzie się 14 kwietnia o 17:30. Na webinarze będziesz mieć okazję poznać wskazówki Beaty Galas, nowej Google Education Lead, która od 10 lat współpracuje z instytucjami edukacyjnymi i publicznymi, na temat efektywnego wdrożenia produktów Google w szkołach oraz uczyć się z doświadczenia Renaty Kwiatosz, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 23 w Lublinie, która transformację ma już za sobą. Kliknij TUTAJ, żeby się zarejestrować na wydarzenie.

(ARTYKUŁ PROMOCYJNY)