DesignCap - generator plakatów i ogłoszeń

domena publiczna - Pixabay.com

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Chcesz stworzyć plakaty promocyjne, reklamę, dyplom, zaproszenie lub ogłoszenie? Jeśli tak, to DesignCap jest to platforma dla ciebie. Pozwala upiększyć szkolne projekty i działania, a także zaoszczędzić czas.

Na rekomendowanej przez nas stronie możesz tworzyć ciekawe infografiki, plakaty promocyjne, reklamę, ogłoszenia, okładkę w podróży z niesamowitej bazy dostępnych elementów takich jak: tła, tekstury, efekty, czcionki, naklejki. Do plakatu możesz dodać swoje zdjęcia lub pliki graficzne. Swoje prace tworzysz na podstawie dostępnych szablonów, które można edytować, usunąć lub podmienić.

DesignCap jest łatwy w obsłudze. Wystarczy wybrać gotowy projekt plakatu, zmienić lub wybrać odpowiednie tło, dodać swój tekst korzystając z wbudowanych wzorów czcionek, dodać wspaniałe naklejki (specjalnie wybrana opcja do tworzenia plakatu), dodać swoje zdjęcia z galerii lub komputera i tworzymy idealny plakat.

Stworzoną pracę może zapisać na swoim koncie, udostępnić w sieci lub pobrać na swój komputer. Zapisany plik na utworzonym na platformie koncie można w każdej chwili edytować i doskonalić.

Strona znajduje się TUTAJ.

 

Notka o autorkach: Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska- nauczycielki w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku. Członkinie grupy SuperbelfrzyMini i SuperbelfrzyRP. Autorki bloga specjalni.pl. Entuzjastki nowoczesnych technologii i kreatywnych pomocy dydaktycznych. Wdrażają elementy programowania w szkolnictwie specjalnym. Autorki projektu sieci współpracy nauczycieli, prowadzące Rady Szkoleniowe i warsztaty dla nauczycieli. Za szczególne osiągnięcia edukacyjno-wychowawcze otrzymały w 2017 r. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej.