INSPIR@CJE 2022

Warszawa, 24-25.09.2022

(miejsce: Chałubińskiego 8, Warszawa)

INSPIR@CJE to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl wspólnie z Think Global i Fundacją Think! oraz Superbelframi RP. Wspólnie zastanawiamy się, co warto w szkole zmieniać oddolnie. Uważamy, że polska edukacja może być skutecznie poprawiana i modernizowana dzięki oddolnym inicjatywom, które rodzą się w szkole lub tuż obok szkoły, a które są realizowane przez nauczycieli i inne osoby mające bliski, codzienny związek z edukacją.

Uważamy, że polska szkoła może być coraz lepsza tylko dzięki nauczycielom, a nie odgórnym nakazom i wytycznym, narzuconym wbrew środowiskom szkolnym rozwiązaniom i reformom. W polskich szkołach pracuje wielu wspaniałych nauczycieli, którzy osiągają sukcesy pedagogiczne nie tylko w swojej klasie, ale także w kraju i na arenie międzynarodowej. Dowodem na to są m.in. projekty współpracy krajowej i międzynarodowej prowadzone w ramach programu eTwinning, Erasmus+ czy nominacje polskich nauczycieli (np. Jolanty Okuniewskiej, Mariusza Zyngiera czy Barbary Zielonki) do nagrody Global Teacher Prize. Na konferencji chcemy pokazywać takie osoby i ich projekty, promować dobre praktyki, które mogą poprawiać jakość kształcenia w szkołach. 

ZAPRASZAMY NA INSPIR@CJE 2022 (Warszawa, 24-25 września):

Warunki uczestnictwa w konferencji

INSPIR@CJE 2022

Warszawa, 24-25.09.2022

COVID nie daje o sobie zapomnieć. Obecnie nie ma żadnych restrykcji, ale kto wie, co będzie we wrześniu... Planujemy wydarzenie na ok. 300 uczestników (zastrzegamy możliwość zakończenia rekrutacji w momencie osiągnięcia tego poziomu).

INSPIR@CJE to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl wspólnie z Think Global i Fundacją Think! oraz Superbelframi RP. Wspólnie zastanawiamy się, co warto w szkole zmieniać (i dlaczego przeważnie oddolnie). Uważamy, że polska edukacja może być skutecznie poprawiana i modernizowana dzięki oddolnym inicjatywom, które rodzą się w szkole lub tuż obok szkoły, a które są realizowane przez nauczycieli i inne osoby mające bliski, codzienny związek z edukacją. O ile jakiś kurator oświaty w tym nie przeszkodzi... (A.D. 2022)

Uważamy, że polska szkoła może być coraz lepsza tylko dzięki nauczycielom, a nie odgórnym nakazom i wytycznym narzucanym przez polityków i urzędników od nich zależnych. W polskich szkołach pracuje wielu wspaniałych nauczycieli, którzy osiągają sukcesy pedagogiczne nie tylko w swojej klasie, ale także w kraju i na arenie międzynarodowej. Dowodem na to są m.in. projekty współpracy krajowej i międzynarodowej prowadzone w ramach programu eTwinning, Erasmus+ czy nominacje polskich nauczycieli (np. Jolanty Okuniewskiej, Mariusza Zyngiera czy Barbary Zielonki) do nagrody Global Teacher Prize. Na konferencji chcemy pokazywać takie osoby i ich projekty, promować dobre praktyki, które mogą poprawiać jakość kształcenia w szkołach. 

ZAPRASZAMY NA INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2022 do Warszawy w dniach 14-15 maja (zapowiada się piękna majówka nauczanek). 

Przy okazji informujemy również, że jesienne INSPIR@CJE 2022 odbędą się we wrześniu (Warszawa, 24-25 września)

Warunki uczestnictwa w konferencji

INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2022

Warszawa, 14-15.05.2022

Ze względu na pandemię COVID-19 pierwszeństwo udziału w konferencji (w formule stacjonarnej) mają osoby zaszczepione. W stanie na 15.02.2022 na sali konferencyjnej będzie mogło przebywać około 300-350 uczestników (zastrzegamy możliwość zakończenia rekrutacji w momencie osiągnięcia tego poziomu).

Więcej artykułów…

Podkategorie

Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie